๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Tumačenje snova - Dream interpretation

Go down 
+18
Artemida
Soraya
Delisia
Šansel
Vidasus
Lotta
Melina
Emina
bosanski zmaj
Aiden
Lorena
Danijel
Avril
Fata od zlata
Amira
Celia
Sibila
Beba
22 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Lotta

Lotta


Broj komentara : 72
Join date : 2018-03-08

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyMon Feb 28, 2022 9:08 am

I moja mama kaže da su sitna djeca u snu sitna briga I love you

Delisia likes this post

Na vrh Go down
Vidasus

Vidasus


Broj komentara : 79
Join date : 2014-07-02
Mjesto : Borders of visibility

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyWed May 18, 2022 10:30 am

Šta znači sanjati dugu ali nije bila baš jarki boja?
Na vrh Go down
Šansel

Šansel


Broj komentara : 2455
Join date : 2013-02-19
Mjesto : Sex is one of the nine reasons for reincarnation. The other eight are unimportant! - Henry Miller

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyFri May 20, 2022 1:29 pm

Sreća..., uvijek sreća 😀

Delisia likes this post

Na vrh Go down
Delisia

Delisia


Broj komentara : 573
Join date : 2013-09-15
Mjesto : BiH

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptySun Jun 19, 2022 7:05 am

Sinoć sam sanjala čudan san. U mom mjestu kao otvorio se salon namještaja u prostoru gdje je nekad bio market i ja se čudim da je sve drugo tu zatvoreno i prazno a samo se otvorio taj salon.
Na vrh Go down
Lotta

Lotta


Broj komentara : 72
Join date : 2018-03-08

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyTue Jun 21, 2022 3:58 pm

A ja sanjala da se neki čudni stroj nalik buldožeru ali sa crvenim nekim dugačkim dodatkom zaletio u kuću i odlomio stup balkona?? Ali ne vidim štetu nego samo znsm da je to učinio 🧐
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 696
Join date : 2013-02-18
Age : 30
Mjesto : Fight for your life!

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyFri Jun 24, 2022 1:52 pm

Jedino što znam jeste da je crvena boja u snu znak radosti,veselja.
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptySat Jul 16, 2022 5:14 am

Ne sanjam često (ili ne zapamtim) ali sinoć sam sanjala dvije poznanice koje nisam dugo vidjela i u snu plačemo? Mada u stvarnosti sigurno ne bi 😄
Na vrh Go down
Emina

Emina


Broj komentara : 626
Join date : 2013-11-08
Mjesto : Kad ti jednom srce slome, ne vjeruješ nikome...

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyMon Aug 22, 2022 5:52 am

A šta znači sanjati da je pao snijeg?
Vjerovatno ima neko značenje kada se sanja tokom ljeta.
Na vrh Go down
Lotta

Lotta


Broj komentara : 72
Join date : 2018-03-08

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyMon Nov 28, 2022 3:11 pm

Šta bi moglo biti kad sanjaš bljesak automobilskog svjetla. To sam sanjala i probudilo me.
Na vrh Go down
Aiden

Aiden


Broj komentara : 38
Join date : 2017-12-29

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptySun Feb 05, 2023 6:18 pm

Sanjati malu djecu? Nisu moja 🙃
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 696
Join date : 2013-02-18
Age : 30
Mjesto : Fight for your life!

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2023 7:34 am

Uf sanjala sam veliku žabu neke čudne plavkaste boje 🐸 koliko se sjećam žaba je ženski neprijatelj a može biti i nečije čaranje
Na vrh Go down
Artemida

Artemida


Broj komentara : 708
Join date : 2013-02-15
Mjesto : Kranj

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyFri Mar 17, 2023 3:48 am

Vidjeti kupine u snu znači inovaciju i novost. Ovaj san otkriva pozitivne i lijepe promjene koje će se dogoditi u životu osobe koja je sanjala ovaj san. Kažu da je to znak dobivanja novog posla, upoznavanja novih ljudi i sticanja čvrstih prijateljstava, viđenja novih mjesta i novih nekretnina. Smatra se da je to znak doživljavanja novog uzbuđenja i radosti. Vidjeti kupine u snu takođe se odnosi na ljubavni život sanjara. Ovaj san otkriva da će osoba koja je vidjela ovaj san imati sreću i sklopiti dobar brak nakon srećne veze. Zahvaljujući ovom braku, cijeli će njegov život biti lišen svih loših navika i život će mu se promijeniti na pozitivan način.
Na vrh Go down
Noris

Noris


Broj komentara : 60
Join date : 2018-01-17

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyFri Mar 17, 2023 7:00 am

Nisam nikada sanjala kupine ali mislim da sam jednom usnila kako jedem jabuke mada se tog sna ne sjećam najbolje. Volim ova tumačenja snova mada se nekad i ne pokažu baš nešto istinita.
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 696
Join date : 2013-02-18
Age : 30
Mjesto : Fight for your life!

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyMon Oct 02, 2023 12:21 pm

Drage moje, znam da svi snovi nisu proročki i da je većina rezultat dnevnih dešavanja ili razmišljanja ali nešto me interesuje. Sanjala sam neku noć kako ptice lete nebom ali izgledale su jako duguljasto i neke čudne sive boje. U snu ja ih posmatram i čudim se izgledu i tu mi se san gubi.
Kada sam se probudila to jest otkad sam se probudila imam neki čudan osjećaj da san nosi neko značenje za mene i moju blisku budućnost.
ŠTA VI MISLITE O TOME?
Na vrh Go down
Jasminka

Jasminka


Broj komentara : 1575
Join date : 2013-04-01
Age : 40
Mjesto : Između sna i jave

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyMon Oct 30, 2023 4:52 am

Kolko je meni poznato ptice u snu su uvijek podsvjesna želja za slobodom ili koračanja svojim putem bez nečijeg nametanja.
Na vrh Go down
Senad

Senad


Broj komentara : 328
Join date : 2013-02-15
Age : 39
Mjesto : mračne havaje

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyFri Nov 10, 2023 8:52 am

Stabi moglo značiti sanjati planine onako da ih gledaš iz daljine?
Na vrh Go down
Jasminka

Jasminka


Broj komentara : 1575
Join date : 2013-04-01
Age : 40
Mjesto : Između sna i jave

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyFri Dec 01, 2023 8:28 am

Rajo sta znaci sanjati dugu?
Čitam ova tumačenja po internetu i sve neka glupost
Ima li ko narodno tumačenje?
Na vrh Go down
Riyana

Riyana


Broj komentara : 769
Join date : 2013-05-09
Age : 33

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptySun Dec 10, 2023 1:09 am

Za dugu sam čula da je sreća i da je dobro vidjeti je u snu
Na vrh Go down
Lotta

Lotta


Broj komentara : 72
Join date : 2018-03-08

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 EmptyTue Mar 05, 2024 7:12 pm

Oooo dugu je predivno sanjati I love you i ja bi voljela takav san
Na vrh Go down
Sponsored content





Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Tumačenje snova - Dream interpretation
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» FALANJE U GRAH: Tumačenje falova
» Interpretation of Dreams

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: PRIČAONICA: DIO ZA ČLANOVE FORUMA - TOPIC FOR MEMBERS-
Idi na: