๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Tumačenje snova - Dream interpretation

Go down 
+18
Artemida
Soraya
Delisia
Šansel
Vidasus
Lotta
Melina
Emina
bosanski zmaj
Aiden
Lorena
Danijel
Avril
Fata od zlata
Amira
Celia
Sibila
Beba
22 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Danijel

Danijel


Broj komentara : 98
Join date : 2013-03-14

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyFri Nov 20, 2020 7:02 am

Nešto me interesuje? Sanjao sam da vozim neko crveno auto u kojem doživljavam manju nezgodu. Pokušavam zaobići neki traktor i udarim od njega ali kao nema nikakve štete na autu. Da li to možda predviđa stvarni događaj ili ima neko drugo značenje?
Zahvalan za odgovor.
Na vrh Go down
Beba

Beba


Broj komentara : 376
Join date : 2013-12-12
Mjesto : Novi Pazar

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyFri Nov 20, 2020 9:14 am

Crvena boja je uvek znak dobra ili neke radosti tako da je tvoj san pozitivan.

Lotta likes this post

Na vrh Go down
Lotta

Lotta


Broj komentara : 72
Join date : 2018-03-08

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyFri Nov 20, 2020 9:23 am

A šta bi moglo biti kada sanjaš da hodaš bosa?
Na vrh Go down
Delisia

Delisia


Broj komentara : 573
Join date : 2013-09-15
Mjesto : BiH

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyFri Nov 20, 2020 7:09 pm

To sam i ja jednom sanjala ali nije mi se ništa zanimljivo desilo.
Meni mama kaže to ćeš nekuda putovati ali nisam nikuda.
Na vrh Go down
Sibila

Sibila


Broj komentara : 772
Join date : 2013-02-15
Age : 44
Mjesto : Sanski Most

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptySun Nov 22, 2020 11:42 am

Sanjala sam poplavu u kući ali brzo sam je riješila tako da sam zatvorila slavinu. Voda je plivala po podu ali bila je bistra.
Na vrh Go down
Fata od zlata

Fata od zlata


Broj komentara : 1066
Join date : 2013-02-16
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptySun Nov 22, 2020 2:51 pm

Meni je voda u snovima uvijek suze. Taj dan se pošteno isplacem. Tako je bar kod mene, neko kaže voda bistra radost a mutna bolest.
Na vrh Go down
Celia

Celia


Broj komentara : 18
Join date : 2018-06-27

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyMon Nov 23, 2020 7:01 am

I meni je voda suze jer voda simbolizira emocije. Sanjala sam da sam na vrijeme ugasila neku vatricu koja se spremala pretvoriti u požar.
Na vrh Go down
Amira

Amira


Broj komentara : 720
Join date : 2013-09-21

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptySun Nov 29, 2020 2:25 pm

Sanjala sam da putujem autobusom u neko nepoznato mjesto i sjedim u tom autobusu sa djecom? A djeca pjevaju neku pjesmu koju ne razumijem.
Na vrh Go down
Avril

Avril


Broj komentara : 56
Join date : 2018-01-09
Mjesto : To je bio od onih susreta nakon kojih znaš da više ništa neće biti isto.

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyThu Dec 10, 2020 2:18 pm

Neko veče usnim kako negdje vani na cesti ili pijaci kupujem neke knjige ali nikako da otvorim neku od njih. Sa ženom koja ih prodaje imam nesporazum ali na kraju ipak kupujem jednu ili dvije...nisam sigurna.
Ovi internetski sanovnici su bez veze pa me zanima zna li neko od vas značenje knjige u snu?
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptySat Dec 12, 2020 3:32 pm

Evo neka tumačenja od moje amidžinice kojoj svi pričamo snove jer ih dosta dobro protumači

Orati ili kopati u snu: smrt ili bolest u kući.
Uši (životinje): pare, dobra nafaka.
Zelena trava: tuga
Puška da puca: haber
Nositi nešto ili vući: briga, problemi ili teret
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptySat Dec 12, 2020 3:33 pm

Knjiga je dobiti pismo
Na vrh Go down
Fata od zlata

Fata od zlata


Broj komentara : 1066
Join date : 2013-02-16
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptySat Feb 20, 2021 7:07 am

Sanjala sam da pada jaka kiša i puše vjetar a ja negdje napolju obuvam crne mokre cipele i onda idem noseći dva otvorena kišobrana? Skroz čudan san 🤫
Na vrh Go down
Avril

Avril


Broj komentara : 56
Join date : 2018-01-09
Mjesto : To je bio od onih susreta nakon kojih znaš da više ništa neće biti isto.

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptySun Mar 21, 2021 6:23 am

Šta bi moglo značiti da u snu vidis neke geparde i onda pogledaš na sat i vidiš da je 5 popodne?
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 696
Join date : 2013-02-18
Age : 30
Mjesto : Fight for your life!

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyMon May 17, 2021 5:41 am

Ja sam sanjala stol pune neke meni nepoznate hrane i ja kao neću da je jedem a onda se odjednom nalazim pored rijeke čudne žute boje i tu se san prekida??
Na vrh Go down
Danijel

Danijel


Broj komentara : 98
Join date : 2013-03-14

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyThu May 27, 2021 6:19 pm

Hej rajo imam kratko pitanje koje glasi : da li je dobro usniti osobu koja je mrtva već godinama????
Na vrh Go down
Danijel

Danijel


Broj komentara : 98
Join date : 2013-03-14

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyThu May 27, 2021 6:19 pm

Beba (citat):
Crvena boja je uvek znak dobra ili neke radosti tako da je tvoj san pozitivan.

lol! hvala
Na vrh Go down
Lotta

Lotta


Broj komentara : 72
Join date : 2018-03-08

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyThu May 27, 2021 6:40 pm

Danijel (citat):
Hej rajo imam kratko pitanje koje glasi : da li je dobro usniti osobu koja je mrtva već godinama????

Po mom iskustvu nema tu ničega lošeg.
I sama sam imala takve snove ali nakon njih nije mi se ništa loše desilo.
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptySun Jun 20, 2021 6:15 am

Neko večer sanjala sam kornjača na cesti  umotanu u neki najlon. Bila je živa. I ja je hoću osloboditi. Zatim vidim neku dolinu ili kanjon po kojem teče rijeka ali prepuna rozi ili ljubičastih latica. Baš ništa sa ničim 😊
Na vrh Go down
Aiden

Aiden


Broj komentara : 38
Join date : 2017-12-29

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyFri Jul 09, 2021 4:21 am

Sanjao sam da sam nekoga ubio 🤐 zapravo udavio. Bio mi je u snu potpuno nepoznat lik ali prema kome sam osjetio veliku ljutnju.Prvi put takvo nešto sanjam.
Na vrh Go down
Artemida

Artemida


Broj komentara : 708
Join date : 2013-02-15
Mjesto : Kranj

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyTue Jul 13, 2021 5:56 am

Jednom sam i ja to usnila i nećeš vjerovati ali san uopšte nema loše značenje 😊 znači da si osoba koja ne dozvoljava drugima da ti sole pamet i da si jak karakter ✌ Tako da Aidene be happy😉
Na vrh Go down
bosanski zmaj

bosanski zmaj


Broj komentara : 148
Join date : 2013-11-17

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyWed Jul 14, 2021 4:56 pm

Prije nekoliko dana sanjam kako mi je desno uho začepito sa bijelom krpom koju izvlačim a za njom poteče veliki mlaz neke žute tekućine. Sutradan dobijem crijevnu virozu.
Sada me to počelo jako zanimati. Kako to da snovi mogu predvidjeti bolest? Mislim da je najbolje tako snove i tumačiti u kontekstu otkrivanja mogućih zdravstveni tegoba. Ima li ko od vas slični iskustava?
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyFri Oct 15, 2021 4:42 pm

Prošle godine sam imala baš ono dojmljive i upečatljive snove a dok ove godine skoro pa ništa vrijedno spomena.
Na vrh Go down
Emina

Emina


Broj komentara : 626
Join date : 2013-11-08
Mjesto : Kad ti jednom srce slome, ne vjeruješ nikome...

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptyTue Dec 14, 2021 3:53 am

Da li je sanjati žabu (nekoliko žaba)dobar znak?
Na vrh Go down
Melina

Melina


Broj komentara : 146
Join date : 2016-05-16
Mjesto : My soul is from elsewhere - I'm sure of that!

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptySat Dec 25, 2021 8:01 pm

Nikad u životu nisam sanjala tetrijebe 😄😄😄😄 ali sinoć ih sanjam dok prolazim nekim putem i idem nekamo. Od cijelog sna samo sam njih zapamtila.
Na vrh Go down
Emina

Emina


Broj komentara : 626
Join date : 2013-11-08
Mjesto : Kad ti jednom srce slome, ne vjeruješ nikome...

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation EmptySun Feb 27, 2022 7:31 pm

Hej društvo sinoć sanjam kako imam dvoje djece jedno je starije oko 4 ili 5 godina a drugo malo oko godinu dana. Kažu da su djeca u snu brige na javi. Šta vi kažete?
Na vrh Go down
Sponsored content





Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Empty

Na vrh Go down
 
Tumačenje snova - Dream interpretation
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» FALANJE U GRAH: Tumačenje falova
» Interpretation of Dreams

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: PRIČAONICA: DIO ZA ČLANOVE FORUMA - TOPIC FOR MEMBERS-
Idi na: